Zabezpieczenie szybki smartfona

Zabezpieczenie szybki smartfona

Kiedy rozpoczynałam nową pracę, wszystko było dla mnie kompletnie nowe i niespodziewane. Czułam się bardzo szczęśliwa, że udało mi się dostać moją wymarzoną pracę w mojej wymarzonej firmie, pierwsze dni pracy były naprawdę wspaniałe, bardzo o nas dbano i dano nam odczuć, że jesteśmy najlepszymi, skoro zdecydowano się nas zatrudnić. Poznawałam powoli sposób funkcjonowania firmy, nawiązywałam nowe znajomości, odnajdowałam się w nowej rzeczywistości.

Wytrzymałe szkło hartowane

szkło hartowane iphone xs maxDostaliśmy wszyscy nowe laptopy, nowe karty kredytowe na wypadek podróży służbowych. każdy znad dostał także nowy iPhone. Ponieważ moje przygody ze smartfonami były zazwyczaj niezbyt szczęśliwe i każdy z moich telefonów ulegał uszkodzeniu bardzo szybko po tym, jak go dostałam, zdecydowałam się od razu na zabezpieczenie otrzymanego w pracy telefonu, aby w pierwszych dniach pracy nie musieć jeszcze płacić za jego naprawy. Wybrałam się wiec do firmowego punktu iPhone, aby zakupić stosowne akcesoria. Kupiłam tam odpowiednią obudowę oraz szkło hartowane iPhone XS Max, bo taki był właśnie model telefonu, który dostałam. Zdaję sobie sprawę z tego, że w nieautoryzowanym punkcie zapłaciłabym za te same akcesoria o wiele mniejsze pieniądze, ale ponieważ był to telefon służbowy, chciałam, aby miał jak najlepsze zabezpieczenia. W salonie bardzo miły pan od razu nakleił mi szkło na szybkę, myślę, że gdybym sama je nakleiła, nie byłoby tak równo i ładnie naklejone. Poza tym wybrałam sobie bardzo ładny obudowę. Z tymi wszystkimi zabezpieczeniami byłam już spokojna o bezpieczeństwo mojego telefonu. I rzeczywiście, kilka razy zdarzyło się, że telefon mi upadł, ale w ogóle się nie uszkodził, pękło jedynie odrobinę szkło hartowane, wcale jednak nie wpłynęło to na działanie mojego telefonu. Zakup zabezpieczenia telefonu był jednak doskonałym pomysłem.

Kiedy wchodzimy w posiadanie nowego telefonu, szczególnie wtedy, kiedy jest nim iPhone, ważne jest ,aby odpowiednio zabezpieczyć telefon przed upadkiem. Najbardziej narażona na uszkodzenie jest szybka, dlatego o nią należy zadbać w pierwszej kolejności. Szkło hartowane naklejone na przednią szybkę przyjmie na siebie siłę uderzenia w razie upadku i ochroni szybkę. A kiedy się zniszczy, wystarczy je po prostu wymienić.