Wysokiej jakości pościel z bawełny

Wysokiej jakości pościel z bawełny

Od jakiegoś czasu mieszkamy razem z całą rodziną w nowym domu pod miastem. Wszyscy są z tego powodu niesamowicie szczęśliwi. Nie tylko, bowiem, w końcu mamy za oknami ciszę i spokój, ale dodatkowo każdy z nas ma swoją własną przestrzeń. Dzieci mają swoje pokoje, ja z mężem sypialnie, no i przed domem jest też sporo zielonej przestrzeni, zagospodarowanej w malowniczy ogród. Cały czas udoskonalamy wnętrza domu. Ostatnio, na przykład, kupiliśmy większe łóżko dla mojej nastoletniej córki. 

Pościel dla nastoletniej dziewczyny

Pościel bawełniana 140x200Wiele razy słyszałam, że posiadanie nastoletniej córki lub syna jest sporym wyzwaniem dla rodziców. Teraz doświadczam tego na własnej skórze. Różne dziwne wymagania, zmiany nastrojów i bunt wobec wszystkiego, to teraz mojej codzienność z córką. Na szczęście jest ona na tyle mądrą osobą, że szybko wyciąga wnioski ze swojego zachowania. Ma ona jednak swoje, dla niektórych dziwne, przyzwyczajenia, do których my już jesteśmy przyzwyczajeni. Na przykład, żeby się dobrze wyspać, potrzebuje ona mnóstwo przestrzeni w łóżku. Musieliśmy więc kupić większe, żeby z niego nie spadała w trakcie snu. Wraz z nowym łóżkiem, w jej nowym pokoju, potrzebna była też nowa kołdra i pościel. Doskonałym rozwiązaniem okazała się Pościel bawełniana 140×200, idealnie pasująca do rozmiarów łóżka. Na razie kupiliśmy dwa zestawy takiej pościeli, stawiając na dwa różne wzory. Jeden z nich to gwiazdki na granatowym tle, drugi to drobne kwiatki na zielonej łące. Obie pościele są bardzo ładne i przypadły do gustu mojej bardzo wymagającej córce. Chcieliśmy, żeby pościel wykonana była koniecznie z bawełny. Jest to bowiem materiał miły w dotyku, a w dodatku pozwalający skórze dobrze oddychać. Wszyscy mamy bawełnianą pościel na swoich łóżkach. My z mężem mamy taką w dużych rozmiarach, a syn idealną na swoje łóżko. Nigdy nie patrzymy na cenę pościeli, tylko na jej jakość. 

Niedawno kupowałam nową pościel do pokoju mojej córki. Musieliśmy jej kupić większe łóżko, bo na poprzednim źle jej się spało. Kupiona przez nas pościel wykonana jest z bawełny i ma atrakcyjne wzory. Jedna z nich ma motyw gwiazd na granatowym tle, druga, zaś, to wiosenne kwiaty. Najważniejsze jest to, że oba wzory podobają się mojej nastoletniej córce, która ostatnio zrobiła się bardzo wymagająca.