Wybór sukienek wizytowych dla puszystych

Wybór sukienek wizytowych dla puszystych

 

W obecnych czasach projektanci i duże sklepy sieciowe promują szczupłą sylwetkę – w rozmiarze 34 i 36. Panie o większych kształtach mogą więc miewać problemy w doborze odpowiedniej garderoby. Szczególnie jeśli wybierają się na duży bal bądź wesele.

Dobry wygląd w sukienkach wizytowych dla puszystych

sukienki wizytowe dla puszystychNa szczęście, w odpowiedzi na oczekiwania klientek powstaje coraz więcej sklepów odzieżowych z dedykowanymi ubraniami dla puszystych. W takich sklepach kupimy odzież codzienną, casualową, bieliznę a także sukienki wizytowe dla puszystych. Wybór eleganckich kreacji w większych rozmiarach jest coraz większy. Ważne jednak żebyśmy zwrócili uwagę na krój sukienki. Idealnie dobrana suknia powinna podkreślać nasze atuty a ukrywać mankamenty sylwetki tj. większy brzuch czy ramiona. Powinniśmy skupić się na zaakcentowaniu np. pięknego, bujnego biustu, dekoltu bądź zgrabnych nóg. Powinniśmy pamiętać że ciemniejsze kolory będą optycznie wyszczuplać a te jaśniejsze mogą delikatnie nadawać objętości naszej figurze. Idealne będą też pionowe wzory i aplikacje. Świetnie sprawdzą się tutaj pionowe pasy bądź inne aplikacje. Warto również skupić się na podkreśleniu talii która pięknie podkreśli naszą sylwetkę. Ważna jest również długość naszej kreacji. Jeśli mamy zgrabne i szczupłe nogi powinniśmy je odsłonić. Jeśli jednak wolimy je zakryć warto przemyśleć zakup sukni długiej, która dodatkowo doda nam wzrostu i nada lekkości naszej sylwetce. Takie suknie są niezwykle eleganckie i wyrafinowane.

Dobór odpowiedniej sukni wizytowej jest nie lada wyzwaniem. Szczególnie jeśli mamy rozmiar większy od standardowego 36. Powinniśmy zwrócić uwagę na dopasowanie kroju do naszej sylwetki. Powinniśmy skupić się na podkreśleniu atutów i zamaskowaniu niedoskonałości sylwetki.