Użytkowa butelka miedziana do wody

Użytkowa butelka miedziana do wody

Przyjęło się, że mężczyźni powinni wypić około 3 litrów wody dziennie, natomiast kobiety ok. 2. Bowiem odpowiednie nawodnienie organizmu jest niezwykle ważne. Zawsze warto mieć przy sobie czy to w plecaku, czy też w torebce zapasową butelkę wody. W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o tym, że wody nie należy przechowywać w plastiku. 

Butelki miedziane na wodę – alternatywą dla plastikowych 

butelka miedziana do wodyCoraz częściej słyszy się, że spożywanie jakichkolwiek napojów z butelek plastikowych ma negatywny wpływ na samopoczucie, środowisko i nie jest do końca zdrową opcją. Czy istnieje więc jakaś alternatywa? Oczywiście! Jest nią butelka miedziana do wody, która zarazem ją oczyszcza i pozytywnie wpływa na jej świeżość. Posiada wiele zalet, głównie o naturze prozdrowotnej, być może dlatego, tak często widzi się ją schowaną w plecakach treningowych, szkolnych czy też teczkach pracowniczych. Warto wspomnieć, że wszelkie naczynia miedziane cechują się również pięknym, niezwykle estetycznym, wręcz luksusowym wyglądem. Kiedy najlepiej spożywać wodę? Jeżeli chodzi o tę nalaną do miedzianej butelki, to zalecane jest wypicie jej tuż po przebudzeniu, gdyż wprowadza to równowagę w całym organizmie, a tym samym sprawia, że nowo rozpoczęty dzień zaczynamy z uśmiechem na twarzy i doskonałym samopoczuciem. Dobrze oczyszczona, a także regularnie spożywana, woda stanowi sekret długotrwałego piękna i nieprzemijającej urody. 

Pamiętajmy, że picie wody ma pozytywny wpływ na kondycję skóry, paznokci, a także włosów. Nie ma co ukrywać, że butelki plastikowe stanową poważne zagrożenie dla środowiska, dlatego też zdecydowanie się na te wykonane z miedzi nie tylko będzie miało pozytywny wpływ na nasze zdrowie oraz urodę, ale także jest to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich ekomaniaków!