Ustalenie nowych cen narożników tapicerowanych

Ustalenie nowych cen narożników tapicerowanych

Mój szef był wesołym i młodym człowiekiem, dlatego tak dobrze się z nim dogadywałem. Naturalnie nie miało to wpływu na moją pracę, ponieważ wszystkie obowiązki zawsze wykonywałem sumiennie. Dlatego też awansowałem ze sprzedawcy na wyższe stanowisko w sklepie.

Sprzedaż narożników tapicerowanych w konkurencyjnej cenie 

narożniki tapicerowane cenaOdpowiadałem za zamówienia, ustalałem ceny i zarządzałem wszystkimi sprzedawcami w sklepie. Na nowym stanowisku radziłem sobie świetnie i bardzo mi ono odpowiadało. Szef zawołał mnie do swojego biura, ponieważ miał mi zadanie do przekazania. Planował wprowadzić do sprzedaży tapicerowane narożniki i musiałem ustalić cenę. Nie mogła być zaniżona, ale konkurencyjna na tle innych sklepów. Zadanie nie było łatwe mimo, iż wiedziałem jaka była za narożniki tapicerowane cena, ale musiałem przeanalizować cały rynek. Narożniki, które zamówił do sklepu szef były eleganckie i wiedziałem od razu, że popyt będzie duży. Sprawdziłem w jakich cenach takie narożniki miały inne sklepy a zadanie to wcale łatwe nie było i zajęło mi sporo czasu. Kiedy już posiadałem wszystkie dane, to mogłem przystąpić do ustalania ceny. W ofercie miało pojawić się kilka rodzajów narożników w tym te rozkładane. Dla każdego narożnika musiałem ustalić indywidualną cenę. Pracowałem do późna, ale miałem mało czasu, bo sprzedaż narożników miała ruszyć na początku przyszłego tygodnia. W piątek już wszystko miałem gotowe i z ustalonymi cenami poszedłem do szefa. Zaakceptował wszystko.

Narożniki sprzedawane w sklepie miały bardzo konkurencyjne ceny, co naturalnie wpłynęło na popyt. Klienci chętnie je kupowali a sklep polecali wszystkim swoim znajomym. Dostałem za to zadanie całkiem wysoką premię i mogłem ją przeznaczyć na urlop, który planowałem w lipcu.