Tanie farbki plakatowe dla dzieci

Tanie farbki plakatowe dla dzieci

Zapewne każdy uczeń szkoły podstawowej potrzebuję kilku akcesoriów przydatnych do szkoły. Do takich z pewnością należą blog, farby, kredki oraz plastelina. Wszystkie te rzeczy oczywiście rodzice kupują w połowie sierpnia tak by dziecko było przygotowane na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Jakie farby są najlepsze dla dziecka?

farby plakatowe bambino 10 kolorówW sklepach papierniczych, marketach ogólnospożywczych, księgarniach oraz sprzedaży internetowej znajdziemy bardzo dużo rodzajów farb. Oczywiście muszą to być farbę znanych i lubianych producentów bo tylko takie wiemy że spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Chodzi tutaj głównie o normy zawarte w dyrektywie europejskiej dotyczącej zabawek. Najbardziej popularne są farbki plakatowe, z którymi dzieci mają styczność jeszcze przed rozpoczęciem szkoły. Polecane przez rodziców są farby plakatowe Bambino 10 kolorów. Oczywiście ten zestaw zawiera tylko najbardziej popularne kolory jak czerwony, Niebieski, zielony czy żółty. Są także zestawy składający się z 24 kolorów i tam znajdziemy także fioletowy lub różowy. Oczywiście dla małego dziecka są także dostępna Farbki, które nie potrzebują użycia wody. Nimi można także malować rączkami. Łatwo się zmywają z ubrań oraz z rąk małych dzieci. Wszystkie przede wszystkim są bezpieczne i nie toksyczne. Cena za podstawowe 10 kolorów to koszt około 5 zł zatem nie jest to wygórowana kwota.

Każde dziecko, które uwielbia malować zapewne miało nie jedne farbki. Zazwyczaj pierwszych rysunkach pomagają bardzo rodzice, którzy przede wszystkim pilnują by dziecko nie mieszało różnych kolorów farb ze soba. Słoiczki mają pojemność około 20 ml zatem są bardzo wydajne. Warto kupować znanych producentów artykuły i akcesoria szkolne by mieć pewność że są dobre i bezpieczne dla dzieci.