Tani szampon do włosów puszących się

Tani szampon do włosów puszących się

 

Pilnie potrzebuję tani szampon do włosów puszących się na jutro. Jutro idę wraz z mężem na bal, więc muszę wyglądać zjawiskowo. Największy problem mam zawsze z włosami,które okropnie się puszą. Odkąd tylko pamiętam, stosowałam różne odżywki, wcierałam olejki ,ale nie pomagało. W końcu natrafiłam na reklamę nowego szamponu na puszenie i pragnę go wypróbować na własnych włosach. Wiele nie ryzykuję, bo szampon jest stosunkowo niedrogi.

Duży wybór szamponów do włosów puszących się

szampon do włosów puszących sięTaki szampon do włosów puszących się jest na bazie oleju kokosowego i zawiera silikon. Po umyciu,włosy mogą wydawać się tłuste, ale to tylko mylne wrażenie. Wystarczy ,jak umyje się głowę raz na tydzień i podobno efekt będzie zadowalający. Prawie każdy szampon,którego używałam na puszące się włosy, miał zapewnić mi piękny wygląd włosów. Jednak,jak do tej pory,nie natrafiłam na taki kosmetyk, który poradziłby sobie z moim problemem. Nie ważne nawet, jak drogi byłby to szampon, żaden nie zaradził moim włosom. Nie chcę niszczyć włosów, staram się używać rzadko swojej prostownicy,ale czasami nie mam wyjścia. Tylko,kiedy wyprostuję włosy,jako tako one wyglądają. W przeciwnym razie, mam na głowie prawdziwy busz, paskudną czuprynę. Niemożna włosów ujarzmić w żaden sposób,bo próbowałam nawet wcierać olej dosmażenie. Czytałam też, że dobrym pomysłem jest jedzenie mniejszej ilości cukru,ograniczenie alkoholu i całkowita eliminacja z diety soli. Stosowałam taką dietę przez miesiąc, a włosy dalej się puszyły,nawet odniosłam wrażenie,że bardziej. Pytałam też fryzjerów, co mam zrobić z tym problemem, ale rozkładali ręce. Twierdzili, że to geny i na dodatek powinnam się cieszyć,że mam tyle włosów i mi nie wypadają. Dla mnie jest to koszmar, bo wszędzie muszę mieć ze sobą prostownicę, gdziekolwiek jadę w ości. Mój mąż twierdzi,że ładnie wyglądam bez prostowania, ale według mnie tylko tak mówi, a myśli inaczej. Komu podobały by się sianowate włosy, nie mam pojęcia.

Jeżeli chodzi o cenę tego nowego szamponu, to kosztuje około 20 złotych. Cena jest normalna, nie wygórowana jak na skład kosmetyku. Do tej pory płaciłam za swój szampon 30 złotych, a efekt był marny, bardziej chyba działało placebo w mojej głowie. Jednak, jeśli płacę, to wymagam, aby były spełnione określone właściwości.

Sprawdź także  https://www.greatlengths.com/pl/