Szukam wysokiej, dekoracyjnej listwy przypodłogowej

Szukam wysokiej, dekoracyjnej listwy przypodłogowej

Wykończenie mieszkania kojarzy się z zakupem mebli, wyborem farby, poszukiwaniami lamp, poduszek i inny elementów dekoracyjnych. Mnie też wydawało się, że wykończenie i remont mieszkania właśnie z tym się wiąże. Dopiero kiedy sama zabrałam się za remont okazało się, że to znacznie więcej. Musiałam wybierać rodzaje gipsu, rodzaje baterii umywalkowych, kolor i rodzaj listew przypodłogowych oraz wiele, wiele innych większych i mniejszych rzeczy.

Salon z dekoracyjną listwą przypodłogową

dekoracyjna listwa przypodłogowa wysokaDużą trudność sprawił mi wybór właśnie listew przypodłogowych. Do tej pory w ogóle nie myślałam listwach, nawet nie zwracałam na nie uwagi będąc u kogoś. Patrzyłam po prostu na pokój jako na całość, a nie na oddzielne elementy. Przeglądałam wiele ofert w sklepach budowlanych, wiele katalogów oraz aranżacji, ale nie mogłam się zdecydować na żadne konkretne listwy. W końcu trafiłam na ciekawie zapatrzony sklep, miałam więc nadzieje, że w końcu się uda wybrać listwy do mojego mieszkania. Mój wzrok przyciągnęła dekoracyjna listwa przypodłogowa wysoka W sklepie prezentowała się idealnie, szybko więc je kupiłam. Na szczęście okazało się, że w moim mieszkaniu listwy również wyglądają przepięknie, był to więc dobry wybór. Teraz dopiero zaczęłam zwracać uwagę na takie detale jak właśnie listwy w domu, gniazdka i inne drobne elementy dekoracyjne. Wiem, też kiecy jest ktoś w trakcje remonty lub wykańczania mieszkania, bo też zwraca uwagę na takie drobnostki. Ostatnio nawet znajomy wchodząc do mojego mieszkania zapytał, gdzie kupiłam te listwy, bo też mu się podobają. Oczywiście z uśmiechem na ustach zapytałam go, czy też jest  trakcie remontu, okazało się, że tak i też ma problem z doborem listew przypodłogowych do mieszkania.

Na efekt końcowy po remoncie wpływają wszystkie nasze nawet najdrobniejsze wybory – takie jak kolor ścian, dobór elementów dekoracyjnych, kolor i rodzaj listew przypodłogowych. Dlatego warto poświęcić chwilę, aby wybrać odpowiednie elementy do mieszkania, aby służyły nam przez wiele lat i aby nam się nie znudziły. Warto tez zwracać uwagę na jakość, z jakich jakich materiałów nasze meble i dodatki są wykonane, aby szybko nam się nie zniszczyły. Lepiej zapłacić więcej, ale dłużej cieszyć się z ładnej kanapy i zadbanych mebli.