Rodzaje przesyłek dpd

Rodzaje przesyłek dpd

Większość z nas przynajmniej raz w życiu korzystała z usług firm kurierskich, ponieważ są one nierozerwalnie połączone z handlem w internecie. W sieci można kupić niemalże wszystko i przeważnie będzie to dostarczone w ciągu dwudziestu czterech godzin.

Co można spakować do koperty kurierskiej?

koperta kurierska dpdZgodnie z niezależnymi wynikami badań statystycznych, około osiemdziesiąt procent klientów, wybiera przesyłkę kurierską jako formę dostawy. Głównie wynika to z faktu, że paczki kurierskie docierają do adresatów najszybciej i są też bezpieczne. Każda przesyłka jest ubezpieczona na kwotę około dwóch – pięciu tysięcy złotych, ale zawsze można zwiększyć, jeżeli zawartość przesyłki jest cenna. Najczęściej zamówienia realizowane za pośrednictwem firmy kurierskiej  docierają do klientów w ciągu dwudziestu czterech godzin i są pakowane w pudełka kartowe o określonej wielkości. Jednakże małe przedmioty nie wymagają tak dużego opakowania, zatem do ich nadania służy koperta kurierska dpd, do której można wsadzić przedmiot do wagi jednego czy dwóch kilogramów. Jest to koperta nieprzeźroczysta z logiem firmy dpd, a jej wielkość pozwala na wsadzenie niewielkiego pudełka czy nawet towaru zabezpieczonego folią bąbelkową. Jeżeli chodzi o firmę dpd, to dostarcza ona swoim klientom w ramach współpracy, firmowe koperty, które są bezpłatne. Klient musi jedynie sobie zorganizować kartony, w których będzie zabezpieczać wysyłane produkty. Obecnie prawie każda, duża firma kurierska zapewnia klientom takie opakowania.

Firma dpd działa na polskim rynku od wielu lat i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów biznesowych i indywidualnych. Ich przesyłki docierają w każde miejsce na świecie w deklarowanym czasie, co stanowi ogromną zaletę na tle konkurencji.