Rezerwujemy nocleg w Zakopanem

Rezerwujemy nocleg w Zakopanem

Wielkimi krokami zbliża się sezon wakacyjny, każdy z nas myśli więc już o tym, gdzie spędzić urlop. Warto już teraz zarezerwować sobie miejsca noclegowe, bo im dłużej będziemy czekać, tym zostanie ich mniej i ich ceny będą mniej konkurencyjne. Jedną z chętniej wybieranych wakacyjnych miejscowości jest Zakopane, które co roku przeżywa prawdziwe oblężenie.

Apartament w górach

apartamenty zakopane krzeptówkiGóry to wyjątkowe miejsce, które jest bardzo chętnie odwiedzane niemal o każdej porze roku. Najwięcej turystów możemy spotkać w miejscowościach turystycznych zimą i latem. Wakacje rozpoczną się lada chwila, więc już teraz widać ogromne zainteresowanie noclegami zarówno nad morzem, jak i w górach właśnie. My również postanowiliśmy wybrać się w tym roku z rodziną w góry. Chcemy zaznajomić nasze dzieci z górami, w których nigdy nie można się nudzić. Z racji tego, że uwielbiamy rejon Krzeptówek w Zakopanem, chociażby ze względu na to, że jest stamtąd łatwy dojazd na wejścia na szlaki, postanowiliśmy poszukać czegoś właśnie tam. Wpisaliśmy w przeglądarkę hasło apartamenty zakopane krzeptówki i wyskoczyło nam kilka propozycji. Ostatecznie udało nam się zarezerwować bardzo atrakcyjny apartament z oknami wychodzącymi na góry. Apartament ten składa się z dwóch pokoi, z czego jeden z nich będzie dedykowany naszym dzieciom, a drugi dla nas. Nie brakuje też aneksu kuchennego, z którego nie planujemy raczej mocno korzystać, a także wygodnej łazienki.

Wakacje z dziećmi wcale nie muszą oznaczać wylegiwania się na plaży. My w tym roku postanowiliśmy pojechać całą rodziną w góry, do Zakopanego. Mamy już zarezerwowany bardzo fajny apartament z widokiem na góry, w którym z przyjemnością będzie wypoczywać cała nasza rodzina. Apartament ten mieści się w pensjonacie niedaleko Krzeptówek.