Praca w księgowości jest bardzo fajna

Praca w księgowości jest bardzo fajna

Siostra zaproponowała mi pracę. Jakiś czas temu zdecydowała się na otworzenie swojej działalności. Jesteśmy bliźniaczkami i razem studiowałyśmy rachunkowość. Siostra po studiach zatrudniła się w firmie a ja byłam w ciąży i zajęłam się rodziną. Kiedy dzieciaki poszły do szkoły zaczęłam się rozglądać za pracą. 

Siostra zatrudniła mnie w księgowości

księgowość BydgoszczMoja siostra już w tym okresie otworzyła firmę i miała tylu klientów, że musiała kogoś zatrudnić do pomocy. Dowiedziała się, że ja poszukuję pracy i mi ją zaproponowała. Księgowość Bydgoszcz jest bardzo ważna. Wiele firm potrzebuje pomocy dobrej księgowej a moja siostra miała do mnie zaufanie. Zawsze ta branżą nam się podobała i nie miałyśmy żadnych problemów na studiach. Dobrze sobie radziłyśmy. Na początku trochę żałowałam, że nie miałam szansy po studiach żeby pracować w księgowości ale tak potoczyło się moje życie. Obecnie zdecydowałam się na propozycję siostry. Muszę sobie wiele rzeczy poprzypominać. Siostra skierowała mnie także na kurs księgowości. Postanowiłam dobrze przygotować się do mojej nowej pracy. Nie chciałam jej zawieść. Wiedziałam, ze firma jest dla niej całym światem i chciałam ją dobrze reprezentować. Siostra sama zdobyła wszystkich klientów, tylko sobie i swojej ciężkiej pracy zawdzięcza swój sukces w księgowości. Jej biuro rachunkowe jest doceniane przez klientów i chętnie wybierany. Usługi świadczy na bardzo wysokim poziomie i to się klientom podoba.

Dodatkowo ceny są przystępne i każdy może sobie pozwolić na jej usługi. Szkolenie było dla mnie proste. dzięki niemu mogłam sobie odświeżyć swoją wiedzę. Myślałam, że będę potrzebowała więcej czasu. Wszystko przebiegło pomyślnie, byłam zadowolona z pracy. Dzięki niej czułam się spełniona i niezależna. Moja rodzina wspierała mnie.