Potrzebowaliśmy wynająć limuzynę na wesele

Potrzebowaliśmy wynająć limuzynę na wesele

Zbliżał się dzień mojego ślubu. Postanowiliśmy z żoną, że wynajmiemy na ten dzień jakiś piękny samochód. Mojej żonie marzyła się kilkumetrowa limuzyna. Szczerze mówiąc ja też miałem słabość do takich samochodów, dlatego uzgodniliśmy, że pojedziemy do ślubu i wesela takim autem. Musieliśmy tylko znaleźć wypożyczalnię, która oferuje najem okolicznościowy samochodów.

Pojechaliśmy do ślubu limuzyną

limuzyna na wesele elblągPoszukiwania takiej limuzyny rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: limuzyna na wesele elbląg, i zaczęliśmy przeglądać oferty. Szybko znaleźliśmy to czego potrzebowaliśmy. Najem okolicznościowy samochodów. W ofercie tej firmy było bardzo dużo limuzyn. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na wynajem, długiej kilkumetrowej limuzyny na 14 miejsc. Dzięki temu zmieściliśmy się do niej my, nasi świadkowie z osobami towarzyszącymi oraz nasi rodzice. Limuzyna była bardzo przestronna i komfortowa. Wszystkie fotele można było swobodnie składać i rozkładać. Do naszej dyspozycji był także barek oraz lodówka. Z tyłu wszystkie szyby były lekko przyciemnione. Mogliśmy wybrać opcję wynajmu na godziny albo na całe dni. Wybraliśmy opcję wynajmu na całą dobę, ponieważ było to bardziej opłacalne niż pojedyncze godziny. Byliśmy bardzo zadowoleni z wynajętej limuzyny. Nie miała ona limitu kilometrów oraz nie musieliśmy wpłacać kaucji za wynajem.

W ramach wynajęcia limuzyny dostaliśmy do dyspozycji również kierowcę, który zawiózł nas z domu do urzędu, a następnie do sali weselnej. Kolejną atrakcją było to, że limuzyna była odpowiednio przystrojona oraz zatankowana do pełna. Byliśmy bardzo zadowoleni z tej firmy oferującej wynajem samochodów okolicznościowych. Mieli w ofercie wiele limuzyn, zarówno starsze jak i nowsze modele i każdy fan tych aut mógł znaleźć coś dla siebie.