Potrzebowałam taniego materacu hotelowego

Potrzebowałam taniego materacu hotelowego

Kilka lat temu założyłam swój mały hotelik w miejscowości wypoczynkowej. Biznes świetnie się rozwijał i w tym roku postanowiłam podnieść jego standard, żeby móc spełniać oczekiwania bardziej wymagających gości. Dowiedziałam się, co muszę zmienić w swoim hotelu, żeby móc się oferować jako hotel trzygwiazdkowy. Jedną z rzeczy, w które musiałam zainwestować były materace hotelowe do łóżek. Przyznam szczerze, że na początku nie wiedziałam, co to jest.

Znalazłam tanie materace hotelowe w hurtowni

tani materac hotelowyZadzwoniłam do mojej koleżanki, która miała większe doświadczenie w prowadzeniu hotelu niż ja. Dopiero ona wytłumaczyła mi, że takie materace hotelowe to nic innego, jak materac do łóżka, który jest wykonany z materiałów i tworzyw trudnopalnych. Chodzi o to, żeby zagwarantować swoim gościom najwyższą jakość oraz przede wszystkim bezpieczeństwo. Pod względem wykonania takie materace nie różnią się zbytnio od zwykłych domowych materacy do łóżek. Mogą być one sprężynowe lub gąbkowe. Spełniają również standardy higieniczności i są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Po rozmowie z nią zaczęłam poszukiwania takich materaców hotelowych. Poszukiwania te rozpoczęłam od internetu, ponieważ nie miałam zbyt wiele czasu, żeby jeździć po sklepach. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: tani materac hotelowy, i zaczęłam przeglądać ofertę. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałam. W jednej z hurtowni internetowej oferujących sprzęt oraz wyposażenie hotelowej były dostępne takie materace w bardzo przystępnych cenach, a do tego miałam bardzo duży wybór. Dla swoich gości zdecydowałam się wybrać miękkie i hipoalergiczne materace sprężynowe o dużej grubości  tradycyjnym białym kolorze. Przede wszystkim spełniały one jednak angielskie normy trudnopalności. Wybrałam odpowiednią ilość materaców do moich pokoi i zamówiłam je z dostawą kurierem.

Już kilka dni później przesyłka została dostarczona do mojego hotelu. Byłam bardzo zadowolona z zakupionych przeze mnie materacy hotelowych do łóżek. Były one bardzo wysokiej jakości, a przede wszystkim były wykonane z plamoodpornego obicia. To bardzo ułatwia pracę w przypadku sprzątania pokoi i sprawa, że materace są trwalsze i mogą służyć przez dłuższy czas. Bardzo się cieszę, że dostałam je w tak niskiej przystępnej cenie za sztukę.