Polecani psychoterapeuci w Bydgoszczy

Polecani psychoterapeuci w Bydgoszczy

Kilka lat temu wraz z moim mężem podjęliśmy ciężką i trudną decyzję o rozwodzie. Mieliśmy wiele powodów na to, aby się nie rozstawać, jednak kłopoty w naszym związku zaczęły nas przytaczać i podęliśmy decyzję o rozstaniu. Nie wiedziałam jak poradzić sobie z tą traumą i zaczęłam szukać pomocy.

Przełomowa sesja u psychoterapeuty w Bydgoszczy

psychoterapeuta BydgoszczPo rozwodzie chciałam przenieść się w inne miejsce, do innego miasta, aby spróbować ułożyć swoje życie na nowo. Nie mogłam sobie poradzić jednak z narastającym gniewem i innymi emocjami, które odbiły się na moim zdrowiu, dlatego postanowiłam skorzystać z usług specjalisty. Po kilku sesjach, doszłam do wniosku, że mój psychoterapeuta Bydgoszcz i kojący spokój tego miasta, bardzo pomogły mi przetrwać trudne chwile. Wybrałam specjalistę, który był polecany przez innych i dzięki temu zyskałam fachową psychologiczną opiekę. Podczas wielu sesji, mój terapeuta otworzył nieznane w mojej głowie drzwi i pozwolił mi na uwolnienie od dawna zalegających w nim uczuć. Poznałam nowe techniki radzenia sobie z traumą po rozwodzie, mogłam dać upust swoim żalom i negatywnym ocenom. Mój terapeuta miał do mnie anielską cierpliwość i pomagał mi odkrywać nowe emocje i pragnienia, których o tej pory nie ujawniałam w swoim życiu. Czułam się w jego gabinecie bardzo komfortowo i swobodnie, a kolory, które w nim dominowały sprawiały, że mogłam jeszcze lepiej odpoczywać i uzewnętrzniać swoje emocje. Po jakimś czasie, dzięki pomocy specjalisty, wróciłam do zdrowej kondycji psychicznej i dzięki temu, mogłam rozpocząć planowanie nowego życia.

Udając się po pomoc do specjalisty, miałam nadzieję na to, że uda mi się pokonać wewnętrzne lęki i odbudować moją pewność siebie. Dzięki fachowej pomocy, udało mi się spełnić wszystkie moje oczekiwania i mogłam bezpiecznie zacząć układać swoje życie na nowo.