Oryginalne zaproszenia na ślub

Oryginalne zaproszenia na ślub

Bardzo lubię dostawać zaproszenia ślubne. Pewnie dlatego, że bardzo lubię gościć na ślubach zarówno bliskich znajomych i rodziny, jak i tych mniej bliskich memu sercu. Wesela mają swój niepowtarzalny klimat i zawsze świetnie się na nich bawię. I tak samo dobrze bawię się na eleganckim ślubnym przyjęciu, jaki na wiejskim weselu z nieco rubasznymi otrzęsinami. Dlatego zawsze się cieszę, kiedy dostaję zaproszenie na ślub, oznacza to dla mnie świetną zabawę.

Najmodniejsze ślubne zaproszenia

zaproszenia ślubne nowoczesneBardzo lubię tez kolekcjonować zaproszenia ślubne. Wszystko zaczęło się od tego, że jakoś nie miałam serca wyrzucać otrzymanych zaproszeń, waga wydarzeń, na które zapraszały zdawała mi się być zbyt duża, aby móc tak po prostu wrzucić ślubne zaproszenie do kosza. Zaczęłam więc je zbierać i zachwycać się ich wielką różnorodnością. Są zaproszenia, które lubię bardziej, a także takie, które nieco mniej mi się podobają, niemniej jednak wszystkie pieczołowicie przechowuję w specjalnie w tym celu zachowanym pudełku po butach. Ostatnio trafiły w moje ręce świetne zaproszenia ślubne nowoczesne. Były to zaproszenia na ślub mojej bliskiej przyjaciółki i przedstawiały parę amerykańskich muzyków z lat trzydziestych ubiegłego wieku, chyba byli to muzycy jazzowi, była to dość korpulentna, śpiewająca kobieta i towarzyszył jej szczupły mężczyzna grający na trąbce. Do tego zaproszeniu towarzyszył bardzo śmieszny tekst zapraszający ślub oraz wesele.To zaproszenie należy do moich ulubionych, bardzo chwyciło mnie za serce, tym bardziej, że para z zaproszenia pod pewnymi względami przypominała parę młodą, która sama wystąpiła na swoim weselu – panna młoda śpiewała, natomiast pan młody akompaniował jej na trąbce. Było to przepiękne, a wspaniale zaproszenie mi o tym przypomina za każdym razem, kiedy na nie spojrzę. To zaproszeniu było wyrazem dużego dystansu państwa młodych do siebie i ich dużego poczucia humoru.

Każda para narzeczonych pragnie zamówić jak najpiękniejsze zaproszenia ślubne, podobnie jak chce, aby wszystko, co związane jest z tym wielkim wydarzeniem w ich życiu było jak najpiękniejsze. Obecnie można wybierać spośród ogromnej ilości wzorów zaproszeń ślubnych, właściwie wszystko jest dozwolone i można sobie zaproszenie nawet całkowicie samodzielnie zaprojektować.