Oryginalne projekty reklamowe LED

Oryginalne projekty reklamowe LED

 

W ciągu ostatnich lat kampanie marketingowe zdecydowanie zmieniły swoja formę. Firmy często stawiają na projekty bardzo wyraziste i oryginalne – takie, które doskonale wywołują u odbiorców różnego rodzaju emocje. Dużą popularnością cieszą się też projekty wielkoformatowe, które doskonale sprawdzają się w otoczeniu miejskim. Warto skorzystać z pomocy doświadczonych agencji reklamowych.

Nowoczesne reklamy świetlne w Warszawie

litery świetlne w warszawieO skuteczności przekazu reklamowego w dużej mierze stanowi sam projekt marketingowy. Sposób, w jaki przekazywane są ważne informacje z perspektywy firmy może mieć znaczenie w generowaniu sprzedaży, a nawet przekładać się na relacje długofalowe. Nowoczesne reklamy zewnętrzne to najczęściej różnego rodzaju billboardy, plakaty oraz nowatorskie projekty przestrzenne. Świetnym przykładem są montowane reprezentacyjne litery świetlne w Warszawie, które od razu przyciągają uwagę i zachęcają do zainteresowania się ofertą. Przestrzenne napisy wyróżniają się oryginalnym designem oraz wysoką trwałością. Wytrzymała konstrukcja takich realizacji opiera się na solidnych profilach aluminiowych, a pozostałe elementy wykonywane są z plexi lub dibondu. W stalowej lub aluminiowej konstrukcji mieszczą się wszystkie okablowania i mocowania. Całość wykonana jest w taki sposób, aby reklama była odporna na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych, w tym zmiennych warunków atmosferycznych. Napisy świetlne mogą się różnić między sobą sposobem umieszczenia modułów LED – mogą być oświetlone np. z przodu lub z tyłu. Designerskie reklamy z LED mają zastosowanie w rozmaitych branżach. Często wykorzystywane są przez sektor finansowy, gastronomię i przemysł spożywczy, branżę odzieżową i kosmetyczną oraz wiele innych. Warto przy tym zauważyć, że ta forma promocji zyskuje coraz większe zainteresowanie również ze względu na różne możliwości realizacji ciekawego projektu reklamowego.

Wielkoformatowe reklamy typu outdoor stwarzają dużą szansę na dotarcie do nowych odbiorców. Takie projekty doskonale sprawdzają się w przestrzeni miejskiej, gdzie przyciągają uwagę uczestników ruchu ulicznego. Oryginalne grafiki przyciągają uwagę potencjalnych klientów i skłaniają do przyjrzenia się danej ofercie. Co ważne – zewnętrzne reklamy doskonale sprawdzają się w wielu branżach.

Tekst oparty na informacjach z https://www.reklama-witek.pl