Odbudowujące działanie wypełniaczy Neauvia Intense

Odbudowujące działanie wypełniaczy Neauvia Intense

Z biegiem lat skóra traci na sprężystości. Pojawiają się ubytki w tkance w postaci zmarszczek i powiększonych bruzd nosowo-wargowych. Działanie czynników środowiskowych takich jak promieniowanie słoneczne, niskie lub wysokie temperatury, suche i zanieczyszczone powietrze ma również negatywny wpływ na skórę i jej wygląd. Codzienna pielęgnacja nie zawsze przynosi pożądane efekty i nie skutecznie usuwa zmiany wynikające z mijającego czasu i działania środowiska na skórę.

Terapia regenerująca i odbudowująca Neauvia Intense 

odbudowujący neauvia intenseDlatego w gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej wykonywane są zabiegi z wykorzystaniem preparatów umożliwiających uzupełnienie substancji znajdujących się naturalnie w tkance skóry. Są to zazwyczaj kosmetyki na bazie kwasu hialuronowego i organicznych substancji aktywnych, które uzupełniają niedobory i deficyty związków odpowiedzialnych za regenerację i nawilżenie skóry. Jednym z najpopularniejszych kosmetyków stosowanych w gabinetach kosmetologicznych i jest odbudowujący Neauvia Intense, który pozyskiwany jest z bakterii Bacillus Subtilis. Dodatkowo wzbogacony jest o związki wapnia i polimery PEG, dzięki którym ulega powolnej biodegradacji i łatwo absorbowany jest przez tkanki skóry. Naturalne pochodzenie i podobna budowa chemiczna kwasu hialuronowego do naturalnie występujących związków nawilżających w cerze gwarantuje skuteczne działanie i pełne uzupełnienie deficytów niezbędnych substancji nawadniających. Neauvia Intense pomaga odbudować włókna kolagenowe i elastyny i przywrócić im właściwe funkcjonowanie i skuteczną regenerację. Podany w formie iniekcji w miejsce niedoboru tkanki wypełnia skutecznie ubytki wyrównując powierzchnię skóry. Powolna biodegradacja i równomierne rozmieszczenie hydrożelu daje naturalny efekt wygładzenia i wyrównania powierzchni. Skóra staje się bardziej sprężysta i napięta.

Efekt utrzymuje się do roku czasu, a dzięki systematyczności podawania preparatu umożliwia utrzymanie młodego wyglądu przez bardzo długi czas. Preparaty Neauvia stosowane są jako wypełniacze zmarszczek mimicznych, bruzd nosowo-wargowych, a także używane są do korekty owalu twarzy i kształtu ust. Są niezwykle skuteczne i bezpieczna dla zdrowia, a ich powolna biodegradacja pozwala cieszyć się efektami zabiegu przez długi czas.