O naszym nowym mieszkaniu i meblach

O naszym nowym mieszkaniu i meblach

Zakup nowego mieszkania zawsze wiąże się ze stresem albo z motywującą ekscytację. Tak było przynajmniej w naszym przypadku. Kilka tygodni temu zdecydowaliśmy się kupić mieszkanie. Niestety musieliśmy dokupić nowe meble. Mieszkanie było w tak zwanym „gołym stanie”.

Najlepsze meble w Nowym Sączu

meble nowy sączCo prawda były drzwi okna, pomalowane ściany i zrobione podłogi, ale absolutnie nie było mebli. Przyznam szczerze, że kupowanie domowego asortymentu nie jest moją mocną stroną. Na szczęście udało nam się znaleźć bardzo dobry sklep, który oferował super meble Nowy Sącz ma rewelacyjne ceny i jak się okazuje – jest w czym wybierać. Innymi słowy – każdy znajdzie coś tu dla siebie. W pierwszej kolejności chciałabym zaznaczyć, że obsługa sklepu była doskonała. Na samym początku zadzwoniliśmy tam i powiedzieliśmy wstępnie czego oczekujemy. Następnie umówiliśmy się na wizytę w sklepie. Dokonaliśmy ostatecznego wyboru w sklepie. ( Wcześniej – w domu – przeglądaliśmy katalog ) Ku naszemu zaskoczeniu otrzymaliśmy bardzo korzystną zniżkę. Ponadto właściciel sklepu wyświadczył nam przysługę, oferując nam bezpłatny transport i wniesienie. Dzięki temu przeprowadzenie się do nowego mieszkania nie było dla nas żadnym problemem. Meble dotarły do nas, w przeciągu kilka dni, po wizycie w sklepie. Przemili panowie, pomogli nam je wnieść i zamontować. Teraz kilka słów o naszym zamówieniu. Zdecydowaliśmy się na zakup łóżka do naszej sypialni, dużej rozsuwanej szafy. Jest świetna.

Posiada bardzo dużo różnych udogodnień, włącznie z wewnętrznym oświetleniem i wszelkimi schowkami, które ułatwiają nam codzienne życie. Z racji tego, że cenimy sobie jednak nowoczesny styl, postanowiliśmy, że nie będziemy „szaleć” z kolorystyką, tylko postawimy na nowoczesną, białą formę. To jeszcze powiększyło optycznie nasze mieszkanie.