Nowoczesne zamki do drzwi

Nowoczesne zamki do drzwi

Zamknięte osiedle miało mieć najwyższy poziom zabezpieczeń, dlatego też w skład systemu alarmowego wchodził monitoring wizyjny, kontrola dostępu, oraz zabezpieczenia elektroniczne. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, zdecydowaliśmy się również zastosować wkładki zamkowe w systemie master key.

Najlepsze wkładki zamkowe od LOB

wkładki lobUłatwienie dostępu miało obejmować wszystkie mieszkania, pomieszczenia techniczne oraz gospodarcze. W ten sposób, załogi interwencyjne czy techniczne mogły z łatwością dostać się do miejsca wezwania bez konieczności oczekiwania na dostarczenie klucza. Najlepszymi wkładkami zamkowymi w systemie master key były wkładki LOB. Są one dostępne zarówno w wersji dwustronnej, zazwyczaj stosowanej w dolnym zamku drzwi lub w przejściu technicznym, oraz jednostronnej, najczęściej obecnej w górnych zamkach drzwi wejściowych w lokalu mieszkalnym. Wkładki te są całkowicie zgodne z wymiarami większości drzwi wejściowych, i mogą bez trudu być zamontowane w miejscu standardowych wkładek. Są one jednak trudniejsze do pokonania, z racji zastosowania płaskich kluczy dostępowych, uniemożliwiających szybkie otwarcie zamka przez osoby mające wiedzę o ślusarstwie. Wkładki od LOB są rekomendowane również za ich trwałość i wytrzymałość, i w przeciwieństwie do większości wkładów zamkowych nie muszą być konserwowane czy smarowane regularnie by działać idealnie.

Są również tworzone ze stali o lepszej jakości, więc nie są podatne na rdzewienie czy korozję, ani też na wpływ większości chemikaliów mogących uszkodzić stal. Montaż wkładek nie zajmuje więcej niż kilka minut, i może być wykonany przez osoby całkowicie nie znające się na ślusarstwie, co zaoszczędziło nam czasu i środków, które należałoby wydać na wynajęcie załogi montażowej.