Nowoczesne firany do pokoju dziennego

Nowoczesne firany do pokoju dziennego

Sklepy z artykułami do wyposażenia wnętrz zaskakują niejednokrotnie pomysłowością i zróżnicowanym asortymentem. Warto skorzystać z ciekawych inspiracji i włączyć je do domowych aranżacji. Nie lada kreatywnością można się nawet wykazać przy planowaniu wystroju okien. 

Przyciągające uwagę firany do salonu

gotowe firany do salonuW eleganckim pokoju dziennym nie może zabraknąć dodatków dekoracyjnych i wykończeniowych. Szczególna uwaga należy się firanom, które od razu przyciągają uwagę każdego gościa. Możliwości aranżacyjnych do oprawy okiennej jest naprawdę sporo. Znakomitym rozwiązaniem są gotowe firany do salonu, które wykończone są profesjonalnie taśmą marszczącą. Takie firany zawsze idealnie się układają, zapewniając rewelacyjne wrażenia estetyczne. Inną kwestią jest wybór wzoru firan. I tutaj mamy do dyspozycji wiele interesujących motywów, wśród których znajdują się bardzo klasyczne modele, ale także designerskie projekty. Tradycyjne firany najczęściej wykonane są z tkaniny żakardowej, z rozmaitymi motywami florystycznymi. W bardziej odważnych projektach widoczne są kolorowe grafiki, nawiązujące też często tematycznie do rodzaju urządzanego pomieszczenia. Bardzo efektownie prezentują się firany z delikatnego woalu oraz dekoracyjne wzory z gipiurą. Oferowane są także firany z aplikacjami haftowanymi, które cechuje wyjątkowe i niepowtarzalne wzornictwo. Firany dostępne są w różnych wymiarach, zawsze można dopasować odpowiedni wariant do każdego pomieszczenia.

Stylowe dodatki wykończeniowe dodają całej aranżacji uroku i spójności. Wysokogatunkowe tkaniny świadczą też o dobrym guście i zamiłowaniu do produktów wysokiej jakości. Efektowne firany są jednym ze sposobów na atrakcyjne uzupełnienie przestrzeni. Warto też pamiętać, że taki wystrój okna nigdy nie wychodzi z mody.