Namioty dla małych dzieci

Namioty dla małych dzieci

Każde dziecko bawi się w tworzenie bazy, namiotu itp. Do tych celu bardzo często wykorzystuje wszystkie koce i poduszki, które są w domu. W mieszkaniach o dużym metrażu z pewnością pokój dziecięcy jest jednym z większych pomieszczeń. Szczególnie jeśli wychowuje się w nim rodzeństwo. W dużym pokoju zmieści się ulubiony przez wszystkie dzieci namiot tipi. 

Ładne i bezpieczne tipi

Małe dziecko uwielbia mieć swój azyl. Miejsce dla siebie. Jako azyl najlepszy będzie namiot tipi dla dzieci. Występują one w różnych wymiarach i kolorach. Jest ono miejscem, gdzie dziecko może się schować, wyciszyć i uciec od bodźców zewnętrznych. Namiot tipi służy do rozwojowej zabawy kształtując wyobraźnię najmłodszych dzieci. Maluchy uwielbiają się bawić z rodzicami nawet w namiocie tipi. Kreatywne dziecko może zamienić się w Indianina w swoim namiocie, ale także w księżniczkę we własnym zamku. W ciepłe miesiące można wynieść tipi do ogrodu, lub na taras. Namiot wraz z konstrukcją jest lekki i można go w łatwy sposób przenosić z miejsca na miejsce. Namioty tipi to także wspaniały element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Tym bardziej, że niektóre z nich występują w bardzo modnych kolorach oraz ze stylowymi dodatkami w postaci makramy i koronek boho. Najczęściej wybierane namioty występują w stonowanych barw, takich jak jasny beż, błękit i popiel. Sprawdzi się zatem zarówno jako tipi dla chłopca, jak i tipi do pokoju dziewczynki.

Namioty tipi są bardzo popularnym gadżetem w pokoju dziecięcym. Rozkładanie namiotu jest bardzo proste, wystarczy włożyć kije w tunele, całość rozstawić i związać wystające końce kijków sznurkiem. Dodatkowo każde tipi posiada stabilizator namiotu, zabezpieczający przed rozłożeniem konstrukcji. Namioty występujące w ładnych kolorach to także ozdoba w naszym mieszkaniu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie www.babyconcept.pl!