Najlepszy prawnik w Rzeszowie

Najlepszy prawnik w Rzeszowie

Ostatnie miesiące były dla mnie i dla moich dzieci bardzo ciężkie. Tak naprawdę od dwóch lat przestało się między mną, a moim mężem układać. Zaczęło się niewinnie, od brania nadgodzin, niby w celach większych zarobków, kończąc po wyjazdach w długie delegacje. Z początku mu ufałam, bo jakoś nie miałam podstaw, żeby wątpić. Problem zaczął się później pogłębiać, jakieś dziwne telefony, SMS-y. Zaczęła zapalać mi się czerwona lampka, że coś się dzieje w moim małżeństwie nie tak.

Opinia o prawniku z Rzeszowa

prawnik rzeszówNiestety moje przypuszczenia się sprawdziły, okazało się, że mąż od przeszło dwóch lat miał romans. Jak tylko odkryłam prawdę postanowiłam złożyć papiery rozwodowe. Mąż długo nie przyznawał się do winy, mówiąc, że to nie jest prawda. Po kilku miesiącach uległam i wróciliśmy do siebie. Ale był to błąd, od kilku miesięcy oprócz tego, że męża wciąż nie ma, to na dodatek doszedł alkohol. Jako że wcześniej, kiedy składałam papiery rozwodowe dostałam prawnika z urzędu, teraz chciałabym, aby był to najlepszy prawnik Rzeszów, to miasto w którym mieszkamy więc zależało mi, aby był stąd. Nie musiałabym szukać prawnika, gdyby nie fakt, że mąż próbuje całą winę za rozpad małżeństwa zrzucić na mnie. Grozi, że odbierze mi dzieci. Z mojej strony nie mam sobie nic do zarzucenia, ale obawiam się, że stać go na tak dobrego adwokata, że będą wstanie przeinaczyć wszystko, to co działo się w domu od lat.

Zależy mi, by prawnik, którego znajdę, trudnił się szczególnie w sprawach rozwodowych. Dodatkowo, zależy mi, aby dzieci pozostały ze mną, a będę domagała się jedynie ustalonych dni, w których były mąż mógłby odwiedzać dzieci. Zarówno dla mnie jak i dla nich ta sytuacja to istny koszmar, dlatego zależy mi, by taką osobę znaleźć jak najszybciej.