Kupno ciemnych włosów europejskich

Kupno ciemnych włosów europejskich

Od dziecka ubolewam nad tym, że mam bardzo cienkie i delikatne włosy. Zawsze chciałam mieć burzę loków, ale jak tylko zdołałam zapuścić włosy o kilka centymetrów zaraz zaczynały one wypadać i łamać się. W końcu moja fryzjerka zaproponowała mi, żebym zdecydowała się na sztuczne doczepy. Wykonuje się je z prawdziwych włosów, i jeśli tylko odpowiednio dopiero kolor włosów z doczepu do moich włosów na głowie, to na pewno nikt nie zorientuje się, że nie są to moje własne włosy.

Zdecydowałam się na kupno włosów europejskich

ciemne włosy europejskieZdecydowałam, że skorzystam z proponowanego przez nią rozwiązania. Fryzjerka doradziła mi jeszcze, żebym kupiła sobie włosy europejskie. Powiedziała mi ona, że mój naturalny kolor włosów jest bardzo nietypowy i najłatwiej będzie mi znaleźć odpowiedni kolor doczepów właśnie wśród włosów europejskich, czyli takich które były przed ścięciem poddane farbowaniu. Zdecydowałam się na takie rozwiązanie, i jeszcze tego samego dnia udałam się do poleconej przez nią hurtowni fryzjerskiej, gdzie można było dostać tego typu produkty. Bez problemu znalazłam tam to czego potrzebowałam, czyli ciemne włosy europejskie, które wyglądały prawie tak jak moje. Wybrałam pęk włosów o odpowiedniej długości, z których fryzjerka miała wykonać takie doczepy, które będą najlepiej wpasowywać się w moją fryzurę. Dużą zaletą tej hurtowni było to, że można było tam kupić takie włosy a bardzo niskich, przystępnych cenach. Już kilka dni później udałam się z nimi do fryzjerki, aby wykonała ona odpowiedni zabieg. Okazało się, że wybrałam bardzo dobre pod względem jakościowym włosy europejskie, ponieważ były one bardzo zadbane. Z łatwością można było wykonać z nich doczepy, a gdybym chciała przedłużyć włosy, również było to możliwe. Dla mnie jednak najważniejsze było to, że włosy pięknie się układały po zrobieniu doczepów.

Ich pielęgnacja również była bardzo proste. Wystarczyło teraz do mycia głowy używać szampony do włosów farbowanych, żeby ich kolor zbyt szybko nie wyblakł. Jednakże, gdyby nawet tak się stało nie powodowało to, że całe doczepy nie będą nadawały się do użytku. Takie włosy można bowiem również po ścięciu poddawać różnym zabiegom fryzjerskim. Jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu, który służy mi już przez wiele miesięcy.