Jakie medale wybrać dla dzieci?

Jakie medale wybrać dla dzieci?

Młodzi zawodnicy pokładają często całą swoją przyszłość w uprawianej dyscyplinie sportowej. Sam ich zapał i ambicja są godne pochwały i powinny zostać szczególnie docenione. Nagrodą za wzięcie udziału w konkursie i zajęcie wysokiej lokaty można zagrodzić oryginalnym trofeum. Oprócz pucharów, sporą popularnością cieszą się także wiszące odznaki pamiątkowe.

Dziecięce medale na pamiątkę

urocze medale dla dzieciDla każdego dziecka udział w zawodach i konkursach to okazja, by pokazać swoje możliwości i pochwalić się wszystkim talentem. Przygotowania trwają często wiele miesięcy, a nawet lat. Zawody juniorów są dla widowni często tak samo emocjonującą rozrywką jak turnieje starszych sportowców. W związku z tym powinny być tak samo uhonorowane, gdy przychodzi do ich rozstrzygnięcia. W tym celu można zastosować wiele różnych metod nagradzania. W zawodach juniorów wręczane są urocze medale dla dzieci, które wyglądem nie odbierają od seniorskich. Co więcej – są nawet ładniejsze, bo zwykle dzieciom przygotowuje się dodatkowo grawerowane rysunki. Istnieje możliwość zamówienia indywidualnych medali dla zwycięzców z personalizowaną tarczą, na której znajdzie się imię zawodnika, nazwa jego klubu i informacja o zawodach. Na takie odznaczenia czeka się już po zawodach. Natomiast jeśli chcemy nabyć hurtowo większą ilość odznak dla zawodników przed turniejem, to nie będzie z tym żadnego problemu. Możemy zamówić zarówno medale złote, srebrne, mosiężne, jak i drewniane czy plastikowe. Wszystko w zależności od tego, ile osób bierze udział w zawodach i czy chcemy szczególnie wyróżnić poszczególnych zwycięzców, którzy uplasują się na lokatach podium. Odznaki dostępne są w wielu wariantach materiałowych, kolorystycznych, a także kształtach i wymiarach. Dla najmłodszych polecane są kolorowe zawieszki w wesoły deseń np. z postaciami z bajek lub filmów. Młodzi zawodnicy z pewnością docenią medal w kreatywnej, barwnej odsłonie wizualnej.

Każdy produkt tego typu tworzony jest w odlewni metalurgicznej, a następnie wysyłany do warsztatu grawerskiego, gdzie wykonuje się indywidualne tłoczenia i nadruki na medalach. Dzięki temu można uzyskać odznaczenia unikatowe, jedyne w swoim rodzaju, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom konkursów sportowych. Będzie to doskonała pamiątka na lata.