Idealne body dla dziewczynki

Idealne body dla dziewczynki

 

Od kiedy tylko przyszła mama dowie się jakiej płci będzie jej dzidziuś, to przystępuje do kompletowania wyprawki. To ważna informacja, ponieważ ma wpływ na całą machinę zakupową, która będzie obejmować ubranka w określonym kolorze.

Jakie body możemy kupić dla dziewczynek?

body dla dziewczynki 80Sklepy z artykułami dla niemowląt oferują klientom niemalże wszystkie niezbędne produkty i przybory, które będą potrzebne w opiece i pielęgnacji dziecka. Najlepiej znaleźć jeden sklep dla niemowląt i dokonać w nim kompleksowych zakupów, ponieważ tak będzie najtaniej. Niektóre elementy wyprawki jak na przykład łóżeczko czy wózek głęboki, będą dość kosztowne, ale za to ubranka kupimy za niewielkie pieniądze, zwłaszcza jeżeli zrobimy zakupy w internecie. Jeżeli spodziewamy się córeczki, to idealne będą body dla dziewczynki 80, które warto też kupić w mniejszych rozmiarach. Dla nowo narodzonych dzieci przeznaczone są przeważnie body w rozmiarze pięćdziesiąt sześć i sześćdziesiąt dwa, bo większość maluchów się w nie mieści. Jednak noworodki szybko rosną i już na kilka tygodni trzeba będzie wymienić garderobę na większą. Przeważnie body dla niemowląt są oferowane w rozmiarach od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem, ale znajdziemy w niektórych sklepach ubranka w mniejszych rozmiarach dla wcześniaków lub większych dla dzieci, które już skończyły pierwszy rok życia. Większość maluchów rozstaje się na dobre z pieluszką w wieku około dwóch lat, a do tego momentu noszą body, bo znacznie ułatwiają zmianę pieluszki.

Dla dziewczynek przeważnie dostaniemy body różowe, natomiast dla chłopców są one w odcieniach błękitu. Jednak nie jest to regułą, ponieważ w asortymencie wielu sklepów znajdziemy body białe, granatowe, czerwone, żółte czy wielobarwne z nadrukami.