Gdzie w Olsztynie zrobić sesję ciążową?

Gdzie w Olsztynie zrobić sesję ciążową?

Byłam na początku trzeciego trymestru ciąży, kiedy zdecydowałam się zrobić sobie sesję zdjęciową. Mój brzuszek był już coraz większy, a i reszta ciążowych kształtów była już wyraźna. Na co dzień mieszkam w Olsztynie, dlatego zdecydowałam się tutaj wykonać plenerową sesję ciążową. Byłam przekonana, że będzie to wspaniała pamiątka na przyszłość, kiedy już urodzę. Udało mi się dosyć szybko znaleźć fotografa, który zajmuje się takimi sesjami ciążowymi, teraz pozostał wybór miejsca.

Zrobiłam sobie profesjonalną sesję ciążową

sesja ciążowa w olsztynieRazem z fotografem ustaliliśmy datę mojej sesji ciążowej i zastanawialiśmy się, gdzie wykonać sesję, czyli innymi słowy, gdzie w Olsztynie znajduje się odpowiedni plener do tego, żeby zmaterializować moją wizję sesji ciążowej. Dowiedziałam się od niego, że sesja ciążowa w olsztynie z pewnością pięknie wyjdzie w jednym z parków, gdzie znajduje się dużo zieleni, a także otwarta przestrzeń, gdzie bardzo często wychodzą piękne zdjęcia o zachodzie słońca. Jest to miejsce w Olsztynie, które często na swoje sesje zdjęciowe wybierają ciężarne kobiety. Zdecydowałam się iść za jego radą i ustaliliśmy, że w tym parku wykonam sesje zdjęciową. Już wkrótce przekonałam się o tym, że był to bardzo dobry wybór. Sesja ciążowa w tym miejscu wypadła wprost przepięknie. Plener idealnie pasował do zrobienia takiej sesji ciążowej, jaką sobie wymarzyłam. Byłam niezmiernie zadowolona również z samego fotografa. Wykonał on dla mnie bardzo ładne, profesjonalne zdjęcia. Wszystko dzięki temu, że posiadał fachowy sprzęt do sesji plenerowych i wiedział, jak go odpowiednio wykorzystać. Wykonane przez niego zdjęcia bardzo ładnie podkreślały moje ciążowe kształty, a w dodatku były wyraziste i świetnie się prezentowały zarówno w niewielkim, jak i w dużym formacie. Wykonane przez niego podczas sesji ciążowej zdjęcia naprawdę były świetne.

Najważniejsze było dla mnie jednak to, że ten fotograf wykonał całą sesję ciążową w bardzo dobrej niskiej cenie, jednej z najlepszych na rynku biorąc pod uwagę ceny u innych fotografów w Olsztynie. Byłam bardzo zadowolona z obsługi tego fotografa. Miał on świetne pomysły i atrybuty do wykonywania ciekawych zdjęć podczas sesji ciążowej, dlatego jego fotografie okazały się unikatowe i bardzo ładne.