Estetyczne naklejki trójwymiarowe

Estetyczne naklejki trójwymiarowe

 

Naklejki reklamowe używane były na obudowach komputerów niemal od początku ich wejścia na rynek. Obecne były zwłaszcza na zestawach złożonych z podzespołów różnych producentów, reklamując sprzęt pochodzący od danej firmy. Od jakiegoś czasu, były one również używane przez tunerów i pracowników co bardziej nowoczesnych serwisów komputerowych.

Trójwymiarowe naklejki reklamowe

naklejki wypukłe 3dJako że nasz serwis był dość rozpoznawalny, od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się nad szerszym zareklamowaniem działalności. Pomysł na wykorzystanie naklejek do obudowy komputerów pojawił się więc naturalnie, i spodobał się nam na tyle, iż postanowiliśmy przetestować owe rozwiązanie. Wykonanie takich naklejek okazało się dość proste, gdyż po przejrzeniu listy lokalnych firm okazało się, iż jednym naszych klientów jest firma tworząca wyjątkowe naklejki wypukłe 3d. Owe naklejki mogły być wykonane według dowolnego projektu klienta, zarówno pod względem wymiarów jak i wyglądu. Firma była w stanie stworzyć niemal każdy projekt bardzo szybko, jednocześnie oferując bardzo atrakcyjne ceny zarówno na zamówienia hurtowe jak i detaliczne. Jako że owe naklejki miały być przez nas stosowane do znakowania komputerów serwisowanych, zdecydowaliśmy się na duże zamówienie, tak by mieć odpowiednio duży zapas. Okazało się iż naklejki należały do tych zdecydowanie wytrzymałych, będąc znacznie bardziej wytrzymałymi i niepodatnymi na ścieranie niż standardowe reklamowe naklejki z cienkiej folii.

Wykonywane były bowiem nie tylko z owej folii, ale również z tworzywa sztucznego, które używane było do tworzenia wypukłych elementów trójwymiarowych. W naszym przypadku było to logo firmy, które wyglądało na owej naklejce bardzo estetycznie, ale również dość zachęcająco dla potencjalnych klientów.