Dopasowane sukienki na co dzień

Dopasowane sukienki na co dzień

Nigdy nie byłam wielką fanką sukienek. Kojarzyły mi się one głównie z czymś niewygodnym. Znacznie bardziej w moje gusta trafiały spodnie oraz luźne koszulki czy bluzy. Wydawało mi się, że to ta druga opcja jest znacznie szybszym sposobem na wybór stylizacji każdego ranka. Dziś mogę przyznać, że się myliłam i to właśnie sukienki zdecydowanie dominują obecnie w mojej szafie i są szybkim sposobem na wybór stroju każdego ranka nawet, gdy nie mam pomysłu.

Sukienki na każdy dzień

dopasowane modne sukienki na co dzieńDo sukienek przekonałam się kiedy na jednym z blogu natknęłam się na wyzwanie polegające na noszeniu każdego dnia sukienek prze trzydzieści dni. Jako, że należę do osób, które nie boją się żadnego wyzwania podjęłam się i tego. Dziś cieszę się, że trafiłam na ten wpis, gdyż całkowicie odmienił on moje postrzeganie, gdy widzę dopasowane modne sukienki na co dzień noszone przez moje koleżanki w pracy. Od trzydziestu dni i ja do nich należę i muszę przyznać, że czuję się z tym fantastycznie. Kiedy podjęłam się tego wyzwania, musiałam zmierzyć się z jeszcze jednym. Mianowicie moja szafa posiadała w swojej kolekcji jedną, marną sukienkę, która wisiała tam na czarną godzinę, w razie gdybym została zmuszona do jej założenia. Sceptycznie nastawiona do tego pomysłu udałam się do ulubionego lumpeksu, aby nie stracić majątku na sukienki, które włożę tylko raz w swoim życiu. Wyszłam z całą reklamówką zdobyczy, które swoim wyglądem wcale nie zdradzały skąd pochodzą. Zdecydowanie oszczędziłam na tych zakupach, a to stało się impulsem do bardziej pozytywnego nastawienia do mojego wyzwania. Dziś po trzydziestu dniach mogę śmiało powiedzieć, że sukienki stały się moim ulubionym strojem codziennym. Dzięki dopasowanym sukienkom mogę pokazać swoje ciało, bez odsłaniania zbyt wiele, które kiedyś tak skrzętnie ukrywałam pod szerokimi bluzami.

Sukienki są strojem, w którym każda kobieta poczuje się wyjątkowo. Nie namawiam nikogo do noszenia ich codziennie, jednak według mnie jest to świetna opcja na poprawę humoru, kiedy nadchodzą gorsze dni. Zdecydowanie zadbanie o siebie i włożenie eleganckiej sukienki sprawi, że poczujemy się pewniej, a co za tym idzie dostaniemy zastrzyk energii. Sukienki są również świetnym wyborem kiedy nie mamy rano czasu na wybór stroju, wystarczy sięgnąć po tę, która nie wymaga prasowania i stylizacja gotowa.