Do naszej kuchni zamówiliśmy nowoczesne meble

Do naszej kuchni zamówiliśmy nowoczesne meble

Mieszkamy w pięknym domu w trójkę, czyli ja, moja żona i nasz sześcioletni synek. Mieszkamy na piętrze a na parterze mieszkają rodzice, więc tworzymy taki dom wielopokoleniowy. W każdym razie na górze urządziliśmy się po ślubie, więc już prawie dekadę temu. Ładnie się urządziliśmy – jak na tamte czasy i możliwości. Jednak po tych kilku latach okazało się, że nasza kuchnia jest kompletnie niepraktyczna. Mamy barek z dwoma wysokimi krzesłami, tym czasem posiłki spożywamy przy nim w trójkę. Ja lub żona na zmianę jemy na stojąco.

Wymiana mebli okazała się konieczna

nowoczesne meble kuchenne w czechowicachNie ma co ukrywać, że nasza kuchnia stała się mniej praktyczna. Nie można wygodnie usiąść do jedzenia w trzy osoby, a barek nigdy nie zastąpi stołu, do którego można usiąść do wspólnego obiadu. Dlatego postanowiliśmy, że na wymieniamy kuchnię na nową. Bez dwóch zdań całą trójką stwierdziliśmy, że trzeba wiele w kuchni pozmieniać. Mieliśmy to duże ułatwienie, że nie tak dawno remontowaliśmy całą kuchnię. Wystarczyło więc dobrać meble pod kolor, a przede wszystkim zamienić barek na stół. Zamówiliśmy więc nowoczesne meble kuchenne w Czechowicach. Swój warsztat ma tam producent, który produkuje meble na cały kraj. Zaprosiliśmy do siebie pracownika na pomiar i zamówiliśmy naprawdę nowoczesne meble. Wybraliśmy też bardzo fajny stół, którego rozmiar można regulować w zależności od potrzeb. Na meble kuchenne musimy kilka tygodni poczekać, ale to dobrze, bo mamy dzięki temu czas na zdemontowanie starych mebli. Sam jestem ciekawy co się okaże z tej zmiany umeblowania. Z jednej strony bardzo się cieszę, że wreszcie będziemy mogli całą trójką siąść do stołu. Z drugiej mam pewne obawy, że w naszej kuchni zrobi się bardzo mało miejsca. Bo nie jest ona zbyt dużych rozmiarów. Mam jednak nadzieję, że wszystko będzie zrobione idealnie.

Teraz jesteśmy już po wymianie mebli. Czekaliśmy niespełna trzy tygodnie. Pracownicy producenta mebli przywieźli nam je w umówionym dniu i dokonali kompleksowego montażu. Dzięki temu teraz całą naszą trójką siadamy sobie do pysznego obiadu. Każdy ma w końcu swoje siedzące miejsce przy stole. Bardzo się cieszymy, że zamówiliśmy nowoczesne meble bezpośrednio od producenta. I nawet nie musieliśmy robić remontu kuchni, a wystarczyło tylko zmienić umeblowanie.