Bezpieczny fotelik dla dziecka

Bezpieczny fotelik dla dziecka

Bezpieczeństwo naszych dzieci podczas jazdy samochodem jest dla nas najważniejsze. Dlatego nigdy nie szczędziliśmy pieniędzy na odpowiednie foteliki dla naszej córki, która teraz jest już całkiem duża i może praktycznie podróżować tylko ze specjalnym siedziskiem. Teraz jednak od kilku miesięcy mamy nowego członka rodziny, który potrzebuje jeździć w foteliku i jeszcze jakiś czas będzie w nim jeździł.

Markowy fotelik dla dziecka

fotelik samochodowy recaro 9 36Dotychczas jeździł on w bardzo bezpiecznym markowym foteliku, który ustawia się tyłem do kierunku jazdy, jednak ostatnio zauważyłam, że niedługo chyba będzie pora na nowy fotelik. Nasz maluszek nie należy do małych dzieci i rośnie bardzo szybko. Duży był jak już się urodził i cały czas jest większy od rówieśników. No i wydaje mi się, że już niedługo będzie mu wystawać głowa znad fotelika, a to jest znak na to, że trzeba wymienić fotelik na większy. Zaczęłam więc już przeglądać oferty większych fotelików i bardzo spodobał mi się fotelik samochodowy Recaro 9 36 kg. Jest to fotelik bardzo renomowanej firmy, niebywale bezpieczny, który otrzymuje najwięcej gwiazdek w profesjonalnych testach bezpieczeństwa. Jest wzmocniony z boków, aby w pełni chronić dziecko z każdej strony. Najbardziej jednak podoba mi się nim toi, ze jest to fotelik, który niemalże rośnie wraz z dzieckiem, posiada on bowiem duży przedział wagowy i wystarczy naszemu synkowi od momentu obecnego aż do czasu, gdy już fotelik nie będzie mu potrzebny. Dlatego wydaje mi się, że zakup takiego fotelika to bardzo dobry pomysłem. Jest on co prawda sprzedawany w dość wysokiej cenie, jednak patrząc na fakt, że prawdopodobnie będzie to jedyny fotelik, który kupimy dla dziecka, zamiast kupować kilka różnych, jego cena wydaje się być dość rozsądna. Myślę, że jednak zdecydujemy się na zakup tego właśnie fotelika Recaro.

Warto jest zadbać o bezpieczeństwo swojego dziecka podczas jazdy samochodem. Dlatego najlepiej jest kupić dla niego superbezpieczny fotelik renomowanego producenta fotelików samochodowych Recaro., Można dostać nawet fotelik, który starczy dziecku na bardzo wiele lat i zakup takiego fotelika jest chyba najbardziej rozsądnym pomysłem. Foteliki marki Recaro są polecane przez najlepszych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa dzieci.